ממליצה בחום על המדריך יאנוש. בתי בת ה-16 ואני סיירנו איתו בקבוצה להכרת העיר בודפשט.ההדרכה היתה בעברית, מקצועית ומעמיקה מאוד.

יאנוש הדריך עם המון חן, ידע רב וסבלנות. הסיור ארך כארבע וחצי שעות, בקבוצה קטנה. כל כך נהנינו עד שהקבוצה קבעה איתו לסיור נוסף למחרת לברך הדנובה. מומלץ!

המדריך יאנוש היה יוצא מן הכלל: בעל ידע רב בתחומים רבים ובהיסטוריה האירופאית, רגוע ובעל חוש הומור מיוחד.

 

הוא דאג במסירות לכל ענייני הקבוצה ותרם רבות להובלה ולהצלחה של הסיור לוינה.

אבידן ואני רוצים להודות לך על ההדרכה והליווי בסיור לברך הדנובה.

הסיור היה חווייתי מעבר למצופה וזאת, כמובן, בזכותך.  בזכות הידע וההסברים שהענקת לנו, מבלי לחסוך, אך גם לא לחפור יותר מדי. 

 

הכל במידה. שמחנו להכיר מדריך אנושי, בעל רגישות למטיילים עם צרכים מיוחדים, מכיל, שומר על קור רוח ועם הרבה סבלנות. זו הייתה קבוצה גדולה, אך השכלת לנהל את הדברים בנועם וכמובן בהצלחה.

זכינו ממך ליחס קשוב ולבבי, מתחילת הקשר דרך האתר לפני הסיור ובמהלכו.  תמיד נכון לענות על כל שאלה ולפתור כל בעיה. אוהבים אותך.

 

יאנוש היקר, תודה על הכל, היה סיור מהמם, אתה כל כך נעים, ודרך ההדרכה שלך ממש לטעמי. אהבתי הכל ללא יוצא מהכלל.
 

בטוח שנצא עימך לסיורים נוספים בפעם הבאה שנהיה בבודפשט, אהיה בקשר ובינתיים רק רציתי להגיד תודה! הצלחתי להיות בסיור נהדר, שהמשכנו אותו גם ביום שלמחרת.

 

ליאנוש שלום, חזרנו אתמול מטיול לברך הדנובה. אנחנו מטיילים בעולם הרבה שנים והיינו עם הרבה מדריכים. ברצונננו להדגיש בפנייך שמעולם לא נתקלנו במדריך ייחודי  כמוך. יאנוש הינו בעל ידע עצום בכל הקשור למקומות שביקרנו בהם בטיול. הן מבחינה היסטורית, גאוגרפית והן מבחינה פוליטית.

 

הוא יודע ליצור חיבור נכון בין דברים אלה ולספר את סיפור המקום בצורה מרתקת, משכנעת ומאירת עיניים. ברצוננו גם לציין את מזגו הטוב, האיכפתיות שלו ואת טיפולו האישי . אין לנו שום ספק ששכל מי שירצה לקבל המלצה על סיורים בבופדשו, יאנוש יהיה הכתובת שלנו!

 

יאנוש, תודה על היחס האישי שנתת לנו, זכינו מכך שאתה אוהב ללמד ויודע לספר את הסיפור של בודפשט, ישר כח!

יאנוש הוכחת לנו שאפשר להכיל ידע רחב ומעמיק במגוון גדול של נושאים, הצלחת להעביר אלינו את קסמה של בודפשט, ההיסטוריה הארוכה שלה, תרבותה, שפתה וניחוחה המיוחד.

‎נתחיל את הסיור בכיכר דאק - הכיכר המרכזית של העיר, ‎נראה את פסלו של "חסיד אומות עולם" ראול ולנברג ונשמע את סיפור חייו. 

 

‎נבקר במרכז חיי הלילה של בודפשט ונתרשם מהאזור התוסס שבו יש גם את בית הכנסת "רומבך", נעבור ליד בית הכנסת האורתודוקסי בבודפשט ונוכל להתרשם משילוב הייחודי לבודפשט של חיי הלילה והמרכז הרוחני היהודי בעיר. ‎

 

נבקר את מבנה המקווה לנשים והפאב המפורסם בבודפשט. ‎נתרשם מבית הכנסת "דוהאני" שהוא בית הכנסת המרכזי בבודפשט והגדול ביותר באירופה, שם נראה גם את האנדרטה של "חסיד אומות העולם" קארל לוץ ונשמע את סיפורו ואחריו את פסל "הערבה הבוכיה" המפורסם שמנציח את רצח הקהילה היהודית בבודפשט בזמן השואה.

 

בודפשט עם יאנוש © כל הזכויות שמורות 

נמשיך לגבעת גלרט ומצודת ״הציטדלה״ לתצפית מרהיבה על בודפשט, נהר הדנובה והגשרים. נסע לאורך הדנובה נחלוף ליד הפרלמנט הייחודי ונעצור ונראה את אנדרטת הנעליים. 

 

אנדרטת הנעליים מנציחה את זכרונם של היהודים ההונגרים שנורו והושלכו לנהר הדנובה הקפוא, על ידי צבא מפלגת החץ – חברי המפלגה הפרו-גרמנית, אנטישמית, נשיונל-סוציאליסטית של הונגריה בשנים 1944-1945. 

 

60 זוגות הנעליים העשויות מברזל יצוקה ומעוגנות בבטון מייצגות נאמנה את רדיפת היהודים בתקופה. האנדרטה הפשוטה אך מרגשת נוצרה על ידי גאולה פאואר בשנת 2006 וממוקמת מדרום לבית הפרלמנט על גדות הנהר.

לאחר מכם נסיעה לאורך הדנובה, נחצה את הכפר ״וישגרד״ בדרכינו אל תצפית ממנה נשקף נוף מדהים על האזור, סמוך למצודת וישגרד הממלכתית. שם נאכל ארוחת צהריים טובה הכלולה במחיר ( מרק גולש, שניצל או דג ומנה אחרונה ) לבסוף נבקר בעיירת האמנים בעלת האווירה הייחודית ״סנט-אנדרה״, שם נבקר במוזיאון המרציפן ובמוזיאון המיניאטורי ויינתן זמן חופשי לרכישת מזכרות ועבודות יד הונגריות.


- המחיר כולל כניסה למוזיאון המרציפן               - המחיר כולל כניסה לקתדרלה אסטרגום

- המחיר כולל כניסה למוזיאון המינאטורי            - המחיר כולל ארוחת צהריים עשירה


- חובה להביא עמכם דרכונים

כפר האמנים סנטאנדרה יושבת על שפת הדנובה והינה אחת האטרקציות היפות בסיור שלנו לברך הדנובה. רחובותיו הצרים בנוסח ימי הביניים בסגנון סרבי מעודדות לשיטוט בין הבתים הציוריים, הגלריות בתי הקפה והחנויות המשובצים ברחובות העיירה והכנסיות. פירוסומה של העיירה בחנויות האמנים הרבים אשר פועלים בה ,לאומנות הקרמיקה ,ציור, אומנות פולקלוריסטית, בובות ותלבושות הכוללות רקמה וסריגה האופיינית לאזור. בעיירה פועלים מספר מוזיאונים שנבקר בהם.

טיולים וסיורים בודפשט עם יאנוש, המדריך עם הקילומאטרז' הגדול ביותר בבודפשט, מעל ל-3,000 סיורים בעיר והדרכה של למעלה מ-100,000 מטיילים ישראלים.

 

הצטרפו היום לסיורי הבוטיק שלנו, אנחנו מבטיחים לכם חוויה מהנה ומלמדת, כל הסודות של העיר המיוחדת עם המדריך המוסמך והמעוטר ביותר בהונגריה.

סיור הדגל של יאנוש - ברך הדנובה.

נצא מבודפשט צפונה לעבר 3 אתרים המפורסמים מחוץ לבודפשט

ובנוסף ביקור קצר בסלובקיה. ״אסטרגום״ בירה הראשונה של הונגריה, המשמשת כמרכז הדתי-רוחני של עם הקתולי ההונגרי.


בטיול שלנו לברך הדנובה נבקר בקתדרלה, הגדולה בכנסיות הונגריה, נצפה על נהר הדנובה היוצר במקום גבול טבעי עם סלובקיה. משם נעבר לסלובקיה ביקור קצר לעיירת ״שטורובו״ שנמצאת בכניסה לברך של הדנובה.


 

‎בסיור שלנו להכרת העיר בודפשט, נצא לסיור מקיף באתרים המרכזיים של הבירה ההונגרית בודפשט, הסיור, משלב נסיעה באוטובוס והליכה רגלית קלה ברוב האתרים המרכזיים. ‎

 

נחלוף בשדרת אנדרשי היפה והאלגנטית, נעבור על פני בית האופרה, נסייר בכיכר הגיבורים הסמוכה לפארק העיר, נחצה את נהר הדנובה לביקור בחלק הצפוני לגבעת המצודה שם נראה את מצודת הדייגים וכנסיית מתיאש (במידה האפשר ינתן זמן חופשי בקונדיטוריה המפורסמת).

 

 

 

טופס הזמנת סיור. אנא מלאו את הפרטים ונחזור אליכם עם אישור הזמנה לסיור.

טופס הזמנת סיור. אנא מלאו את הפרטים ונחזור אליכם עם אישור הזמנה לסיור.

טופס הזמנת סיור. אנא מלאו את הפרטים ונחזור אליכם עם אישור הזמנה לסיור.

יש לכם שאלות?

 

יאנוש זמין בווצאפ על מנת לעזור לכם בכל שאלה או הבהרה הקשורה לסיורים, התכתבו איתנו 0543470618

תעודת מדריך מורשה של יאנוש 


חשוב - בבודפשט פועלים מדריכים שאין להם תעודת מדריך ולכן אין להם ביטוח לקבוצה אותה הם מדריכים. אנא הקפידו לקחת רק מדריכים עם תעודה!

טופס הזמנת סיור. אנא מלאו את הפרטים ונחזור אליכם עם אישור הזמנה לסיור.

לוח סיורים/טיולים אוקטובר, נובמבר ודצמבר 2019

054-3470618

סיור קולינרי (סיור טעימות/סיור אוכל) ברובע היהודי.
יאנוש מזמין אתכם לסיור הקולינרי ברובע היהודי. חוויה יוצאת דופן!
נציף אתכם בריחות ובטעמים שיגרמו לכם להרגיש מקומיים.

 

דרך הסיור, נבין את סיפורה המרתק של הקהילה היהודית וכיצד הפך הרובע במרוצת השנים למעוז הבילויים של העיר בודפשט.

 

בסיור נסעד בבתי אוכל הונגריים, נטעם בין היתר עוגה בקרם ערמונים, גולש מטריף עם ממרח סודי. יחד נשתה ונלמד על יין מתוצרת מקומית, הוא יין הטוקאי ההונגרי, בבר היין המוביל של הרובע. ולסיום קפה משובח באחת מפינות הקסם של הרובע המתמחה במגוון זנים וטעמים של קפה מהעולם. 

הסיור הקולינרי של יאנוש ברובע היהודי כולל חמש עצירות ומתאים לכל המשפחה. אוכל, שתייה וסיפורי הרובע - מומלץ!!!